Lakiernia mebli Lesiński
O firmie Oferta Nasze realizacje Cennik Kontakt
Lesiński L&T
Tel. 509 795 322
Email: tomek@lakiernialesinski.pl

ul. Reknicka 1
61-065 Poznań
woj. wielkopolskie

NIP: 7821040085
  .: NASZA OFERTA OBEJMUJE
USŁUGI LAKIEROWANIA
» 
FRONTÓW MEBLOWYCH
» 
MEBLI
» 
ELEMENTÓW MEBLOWYCH
 
PRODUKCJA FRONTÓW MEBLOWYCH
  Fronty lakierowane
» 
Z UCHWYTEM
» 
RAMKOWE
» 
GŁADKIE
» 
Z NADRUKIEM
 
  Fronty fornirowane
» 
Z UCHWYTEM
» 
RAMKOWE
» 
GŁADKIE
  .:

Fronty fornirowane

Oferowane przez nas fronty fornirowane to idealna alternatywa dla popularnych frontów drewnianych. Najczęściej znajdują swoje zastosowanie w meblach kuchennych, jednak doskonale sprawdzają się także w salonach, łazienkach, czy holach. Lakierujemy je wykorzystując wyłącznie najlepsze materiały, zapewniając odpowiednią jakość i estetykę wykonania.

Fronty fornirowane z uchwytem

Znajdujące się w naszej kolekcji fronty fornirowane z uchwytem to najwyższa jakość wykonania. Estetyka i ciekawy styl idą w parze z funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Dzięki specjalnie przygotowanym uchwytom możliwe jest sprawne zamykanie i otwieranie drzwiczek oraz szuflad w różnego rodzaju meblach.

Fronty fornirowane ramkowe

Polecamy również stylizowane, niezwykle eleganckie fronty fornirowane ramkowe, które dzięki atrakcyjnej formie stają się wyjątkowym rozwiązaniem dekoracyjnym dla mebli kuchennych czy salonowych. Do produkcji frontów wykorzystujemy materiał krajowy: dąb, olcha, czy sosna, jak również bardziej egzotyczny: palisander, czy orzech amerykański.

Fronty fornirowane gładkie

W naszej lakierni znajdą Państwo również fronty fornirowane gładkie, które dzięki swojej niepowtarzalnej stylistyce stają się wyjątkowym elementem wykańczającym różnego rodzaju meble. Proponujemy Państwu wybór kolorów spośród palet ICA i RAL, a także stopnia połyskliwości wykonanego frontu. Zapraszamy do kontaktu.
Poznań, ul. Reknicka 1         tel. 509 795 322
.: O FIRMIE     .: OFERTA      .: NASZE REALIZACJE      .: CENNIK      .: KONTAKT